1898-1922


Class of 1898
Bush, Ernest
Goldsberry, Elsie
Johnson, Minnie (Wagner)
Murrill, Daisy
Whitlock, Claude
2 others (no names)

Class of 1903
Garst, Harve
Grant, Paul Sr.
Laws, Leonard
Williams, Estelle (Darter)
Grisham, May Millard

Class of 1904
No Class

Class of 1905
Pettigrew, Mable
Sanks, Trevor

Class of 1906
Allen, Ruth (Roberson)
Palmer, Myrtle
Wagner, Marnie

Class of 1907
Rackley, Goldie

Class of 1908
No Class (Changed from 10 years to 11 years School)

Class of 1909
Bolch, Bertha (Washington)
Harter, Fred
Harris, Edgar
Harris, Henry
Poe, Carlyle
Stogstill, Stella (Harter)
Laws, Edna (Silber)
Lemmons, Margaret

Class of 1910
Roberts, Richard Bland
Jackson, Corinne (Kelso)
Unterkircher, John
Unterkircher, Herman

Class of 1911
Coats, Byron Sr.
Creiger, Grace
Cunningham, Clyde
Roberts, Ann (DeWitt)
Robertson, Louise (Pitts)
Stogstill, Ann (Ferguson)
Unger,Aubra (Matherly)
Unger, Aurissa (Flinchum)

Class of 1912
Jackson, Beatrice
Jackson, Cato
Unterdercher, Fred
Forrester, Myrtle (Beeler)

Class of 1913
Bolch, Grace (Hitchcock)
Coats, Myrna Wofford
Coats, Walter
Dove, Fred
Hengle, Rose Lee
Johnson, Ray
Mitchell, Ray
Neff, Elizabeth (Shannon)
Pettigrew, Ruth (Baxter)
Roberts, Rozelle
Robinson, Leola
Stogstill, Ida (Laws)

Class of 1914
Bogart, Hazel
Coats, Ruth (Fredrick)
Fredrick, Bill
Hengel, Leona
Hickman, Fannie
Hubbard, Blanche (Corrigan)
Simmons, Wade

Class of 1915
Davis, Margaret (Blair)
Fry, Ruth (Muldoon)
Fredrick, Verda (Rumsey)
Gitt, Ruth (Pennington)
Gray, Walter

Class of 1916
Brauner, Clark
Colvin, Ray
Flagg, Dale
Gray, Charles
McGeekee, Lizzie
McKinney, Manilla (Stephens)
Patton, Janice (Stice)
Stice, Chester
Nicholson, Viola (Unterdircher)

Class of 1917
No Class (Changed from 11 years to 12 years)

Class of 1918
Bauch, Earl
Coats, Mrytle (Timmerman)
Fredrick, Everett
Schoettlin, Oscar
Simmons, Homer
Davis, Grant

Class of 1919
Coats, Lillie (Dove)
Caylor, Celeste
Dickey, Ruby (Hilterbrand)
Forrester, Ralph
Hubbard, Hazel (Ray)
Light, Anna Gray
McMinnville, Oregon
McKinney, Madrine
Rooney, Hazel (Thompson)
Wagner, Ewart

Class of 1920
Ables, Martin
Clemore, Arthur
Dubois, Paul
Hengel, Henry
Hengel, Carl
Johnson, Leonard
Meeker, David
Mayes, Leonard
Rooney, Ruth (Pumphrey)
Sitton, Ruth

Class of 1921
Alles, Ruth
Dickey, Gertrude (Scofield)
Forrester, Ray
Graves, Mildred (Sales)
Gitt, Alma (Bishop)
Goff, Claude
Haggerbuch, Mattie (Shelpman)
Hubbard, Katheryne (Buskirk)
Meeker, Phillip
Poe, Beulah (Altis)
Roberts, Floyd
Swift, Margaret (Jennings)
Unger, Lavaughn (McKnight)

Class of 1922
Coats, Herbert
Davis, Gladden
Davis, Mildred
Deogny, Dean
Graves, George
D - Grisham, Madge (Laws)
D - Hengle, Fred
Nicholson, Dollie
Comments