1898-1922

Class of 1898

Bush, Ernest

Goldsberry, Elsie

Johnson, Minnie (Wagner)

Murrill, Daisy

Whitlock, Claude

2 others (no names)

Class of 1903

Garst, Harve

Grant, Paul Sr.

Laws, Leonard

Williams, Estelle (Darter)

Grisham, May Millard

Class of 1904

No Class

Class of 1905

Pettigrew, Mable

Sanks, Trevor

Class of 1906

Allen, Ruth (Roberson)

Palmer, Myrtle

Wagner, Marnie

Class of 1907

Rackley, Goldie

Class of 1908

No Class (Changed from 10 years to 11 years School)

Class of 1909

Bolch, Bertha (Washington)

Harter, Fred

Harris, Edgar

Harris, Henry

Poe, Carlyle

Stogstill, Stella (Harter)

Laws, Edna (Silber)

Lemmons, Margaret

Class of 1910

Roberts, Richard Bland

Jackson, Corinne (Kelso)

Unterkircher, John

Unterkircher, Herman

Class of 1911

Coats, Byron Sr.

Creiger, Grace

Cunningham, Clyde

Roberts, Ann (DeWitt)

Robertson, Louise (Pitts)

Stogstill, Ann (Ferguson)

Unger,Aubra (Matherly)

Unger, Aurissa (Flinchum)

Class of 1912

Jackson, Beatrice

Jackson, Cato

Unterdercher, Fred

Forrester, Myrtle (Beeler)

Class of 1913

Bolch, Grace (Hitchcock)

Coats, Myrna Wofford

Coats, Walter

Dove, Fred

Hengle, Rose Lee

Johnson, Ray

Mitchell, Ray

Neff, Elizabeth (Shannon)

Pettigrew, Ruth (Baxter)

Roberts, Rozelle

Robinson, Leola

Stogstill, Ida (Laws)

Class of 1914

Bogart, Hazel

Coats, Ruth (Fredrick)

Fredrick, Bill

Hengel, Leona

Hickman, Fannie

Hubbard, Blanche (Corrigan)

Simmons, Wade

Class of 1915

Davis, Margaret (Blair)

Fry, Ruth (Muldoon)

Fredrick, Verda (Rumsey)

Gitt, Ruth (Pennington)

Gray, Walter

Class of 1916

Brauner, Clark

Colvin, Ray

Flagg, Dale

Gray, Charles

McGeekee, Lizzie

McKinney, Manilla (Stephens)

Patton, Janice (Stice)

Stice, Chester

Nicholson, Viola (Unterdircher)

Class of 1917

No Class (Changed from 11 years to 12 years)

Class of 1918

Bauch, Earl

Coats, Mrytle (Timmerman)

Fredrick, Everett

Schoettlin, Oscar

Simmons, Homer

Davis, Grant

Class of 1919

Coats, Lillie (Dove)

Caylor, Celeste

Dickey, Ruby (Hilterbrand)

Forrester, Ralph

Hubbard, Hazel (Ray)

Light, Anna Gray

McMinnville, Oregon

McKinney, Madrine

Rooney, Hazel (Thompson)

Wagner, Ewart

Class of 1920

Ables, Martin

Clemore, Arthur

Dubois, Paul

Hengel, Henry

Hengel, Carl

Johnson, Leonard

Meeker, David

Mayes, Leonard

Rooney, Ruth (Pumphrey)

Sitton, Ruth

Class of 1921

Alles, Ruth

Dickey, Gertrude (Scofield)

Forrester, Ray

Graves, Mildred (Sales)

Gitt, Alma (Bishop)

Goff, Claude

Haggerbuch, Mattie (Shelpman)

Hubbard, Katheryne (Buskirk)

Meeker, Phillip

Poe, Beulah (Altis)

Roberts, Floyd

Swift, Margaret (Jennings)

Unger, Lavaughn (McKnight)

Class of 1922

Coats, Herbert

Davis, Gladden

Davis, Mildred

Deogny, Dean

Graves, George

D - Grisham, Madge (Laws)

D - Hengle, Fred

Nicholson, Dollie